Çeşme Alavya’da %20'ye Varan İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • %10 İndirim Wings ve Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • %20 indirim Wings Black ve Wings Private asıl/ek kartlar geçerlidir
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Alavya’nın bulunduğu yer bir zamanlar çocukların gizlice ağaçlarından meyve koparıp yedikleri bereketli bir bahçeydi, daha sonraları ise, yaz gecelerinde yerli halkın ellerindeki çekirdeklerle göz yaşlarının tuzunu birbirine karıştıran bir açık hava sineması olarak yaşadı.

Ve günlerden bir gün, yörenin kaderini değiştiren isim Leyla Figen, Alavya’da şimdi Ruby adını alan ve tek bir yatak odasına sahip olan taş eve taşınmış ve ardından Alaçatı’nın taze havasını içine çekip, yörenin ilk turistik restoranını açmış. Adını her gün andığımız, Leyla Hanım, Alaçatı aşkını ve inancını yıllar içinde etrafındakilere yansıtarak bu küçük köyün vazgeçilmez bir turistik mekan oluşunda adını altın harflerle yazdırdı.

Bugün ise, tüm bu sıra dışı tarihten ilham alarak çıktıkları yolda, bu mekanın sihrini yaşatmaya inanan Rana Erkan Tabanca ve Erol Tabanca, Alavya projesini hayata geçirmiş olmanın verdiği heyecanı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Alavya'da güne erkenden Yoga ile başlayabilir, bisikletlere binebilir, dünyanın en eğlenceli rüzgarı ile buluşup sörf yapabilir, Ege’nin en keyifli coğrafyasının el değmemiş doğal dokusunu seyre dalabilir veya Alavya’dan hiç çıkmadan günü ve geceyi bu sihirli mekanda geçirebilirsiniz.

Geçmişe, yöresine ve doğaya saygılı bu benzersiz yerde, Alavya’da; 12 ay boyunca keyif, sadelik, zarafet ve unutulmaz anılarla dolu bir deneyime davetlisiniz..."

Adres

A: Yeni Mecidiye Mh. 3005 Sk. No: 6
Alaçatı 35937 Çeşme İzmir TURKEY
T: +90 549 786 97 50