MIAMI

MIAMI

Uğruna şarkılar yazılan, filmler çekilen, keyfine ve rahatına düşkün yaşantısıyla pek çoklarının hayallerini süsleyen şehir Miami! Palmiyeler altında dünyanın tüm karmaşa ve gürültüsünden uzak bir yaşantı süren Miami’nin hareketli eğlence hayatı ve plajlarının ne kadar meşhur olduğu malum. Şehrin ayrıca gastronomi, kültür-sanat ve alışveriş alanlarındaki çeşitliliğini de ekleyelim bunlara.

Mart ayı boyunca sıcak ve renkli günler yaşayan Miami, Kuzey Amerika’nın genelinin aksine, yazın keyfini çıkarıyor. En popüler günlerini yine bu dönemde yaşayan Miami, plajlarını sörfçüler ve tatilcilerle dolduruyor. 7’den 70’e herkese ideal tatilini yaşatabilecek bir yer burası!

Miami'nin içinizi ısıtmasına bir fırsat vermeyi planlıyorsanız, seyahatiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere sizin için hazırladığımız Miami rehberinden ulaşabilirsiniz.

Dünya Elinizin Altında

Miami Elinizin Altında

“”

ROMA

ROMA

Binlerce yıllık bir tarihin var ettiği, her bir köşesinin sanatla ve geçmişin izleriyle kuşatıldığı bir şehir Roma. Takvimlerimiz, Mart'ı yani baharın gelmesiyle birlikte giderek daha da renklenen bu kenti ziyaret etmenin ideal zamanını gösteriyor; kışlık kıyafetlerini yavaş yavaş üzerinden çıkaran Roma’ya ne Akdeniz’in bunaltıcı sıcağı ne de her yerde yanı başınızda bitiveren turist kalabalıkları ulaşmadı henüz!

İnsanı tazelik ve neşeyle dolduran bahar havasının altında şehri dolaşmak, o güzelim meydanlarla avluların tadını çıkarmak ve İspanyol Merdivenleri’nden Audrey Hepburn’e selam etmek için en doğru zaman Mart ayı. Bize kulak verin; hiç tereddüt etmeden biletinizi kapıverin.

Roma'nın çeşmelerine bozuk para atıp dilek tutmaya istekliyseniz, seyahatinize dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere ise sizin için hazırladığımız Roma rehberinden ulaşabilirsiniz.

Dünya Elinizin Altında

Roma Elinizin Altında

“”

BARSELONA

BARSELONA

Akdeniz’in bohem kenti Barselona, masalları andıran eşsiz mimarisi, gündelik hayatın vazgeçilmez parçası olan plajları ve o pek meşhur sıcakkanlı karakteriyle en cazip seyahat rotalarından biri olmaya devam ediyor.

Şehrin bu cazibesi kalabalıkları kendine doğru çekmeden, adım atmayı bile zorlaştıran sıcaklar kent sınırlarının içine girmeden, bahar ferahlığının yayıldığı Mart ayında Barselona’yı gezmek apayrı bir keyif. Sıcağın kalabalıklarla ortaklaşa yaratacağı bunaltıcılıktan uzak, Barselona’yı doyasıya gezmek için seyahat planlarınızı Mart ayına denk getirmenizde fayda var!

Barselona seyahatiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere sizin için hazırladığımız Barselona rehberinden ulaşabilirsiniz.

Söz Şehirlerde

Ben Barselona

“”