Venge'de %15 İndirim

Wings ile %15 indirim

Wings Black ile %15 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Levent’te onüç yıldır hizmet veren VENGE, meze ve yöresel kebapların en güzel çeşitlerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. Yılların tecrübesi, lezzeti ve titiz sunumuyla fark yaratan Venge, İstanbul’un en gözde mekanları arasında bulunuyor.

Öğle vaktinde keyifli bir iş molası verebileceğiniz Venge’ de akşam saatlerinde ise hafif müzik eşliğinde yiyeceğiniz yemeğin ardından, yazın bahçede günün yorgunluğunu atabilir, güzel bir gece geçirebilirsiniz. İş toplantılarınız için de size sakin bir ortam ve özel bir menü sunan Venge’ de hem iş görüşmelerinizi yapabilir hem de hoş bir atmosferde yemek yeme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Dostlarınıza vereceğiniz özel yemekler için de tercih edeceğiniz mekanda verilen servis en ince ayrıntılarına göre planlanmış. Küçük kulplu seramik kaplarda verilen mercimek çorbası gibi keyifli ve hoş sürprizlerin olduğu Venge’de geniş bir yelpaze ile sunulan meze ve kebap çeşitleri ile her zevke uygun lezzet bulmak mümkün.

Etlerin özel olarak seçildiği Venge’de kebaplar büyük bir özenle yapılıyor. Kaburga’dan Kuzu Şiş’e, Ali Nazik’ten Venge Beyti’ye çok özel lezzetlerin sunuluyor. Ayrıca Muammara’dan Pastırmalı Humus’a, Şakşuka’dan Çiğ Köfte’ye kadar yöresel bir çok mezenin tadına da doyamayacaksınız.

Güzel lezzetleri haricinde huzurlu bir dekorasyona sahip Venge’de ağaç kaplamlalar mekana ayrı bir hava veriyor. Kendinizi yemek yerken özel hissetmek istiyor veya dostlarınızla huzurlu bir gece geçirmeyi arzu ediyorsanız, baharın geldiği bu ilk günlerde Venge’nin bahçesinde keyifli bir yemek serüvenini kaçırmayın.

Rezervasyon için : 0212 264 07 20

Adres

A: Konaklar Mh., Akasyalı Sk No:2, 4.Levent İstanbul
T: 212 264 07 20
    212 281 87 39
E-posta: info@venge.com.tr

 

Otopark/Vale :

Var