Bâtard'da %20'ye Varan İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %20 indirim

  • %10 İndirim Wings ve Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • %20 indirim Wings Black ve Wings Private asıl/ek kartlar geçerlidir
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Fransız usulü tasarımıyla Bomonti’deki mekanların arasında kolaylıkla farkedebildiğiniz Bâtard. Restoranın tentesinden, dışarıda bulunan masaların yan yana oturma düzenine kadar kendinizi Paris’teymişcesine hissettiriyor. İçeride açık renkler hakim ve başarılı aydınlatması rahat bir ambiyans yaratıyor. Restoranın en çarpıcı özelliklerinden biri ise mutfağın ve barın tamamen interaktif olması, Misafirler gerçekten aşçıların yemek yaptığı tezgahın kendilerine ayrılan kısmında yemek yiyebiliyor yada barında kokteyli hazırlanırken atmosferin bir parçası olabiliyor.

İsterseniz erken saatlerde gelip barında Prosecco’nuzu yudumlarken rezervasyon saatinizi bekleyebilir yada yemeğin sonunda klasik kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz bunu yaparken yakı, herbalist ve old Fashioned’ı mutlaka denemelisiniz.

Menü hemen karşısında yer alan organik pazar ve yerel üreticilerin geleneksel ürünlerini merkezine alarak size her mevsimi ayrı ayrı yaşatıyor. Şimdiden Klasikleri ile kendi müdavimlerini yaratan Bâtard’da hem öğlen hem akşam ayrı menüler sunulmakta. Akşam yemeği için ordaysanız Dana Kaburga, Pistou sos ile hazırlanan Burrata, Krokante Profiterol gibi lezzetleri, öğlenleri ise Çıtır Tavuk ve Waffle, Pulled Beef, Pastrami gibi ürünleri mutlaka deneyimlemelisiniz