Arnavutköy Alexandra Cocktail Bar'da %10 İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz.
  • Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Arnavutköy'e Ruhunu Veren Konsept “Alexandra Cocktail Bar”

İstanbul’un 24 saat yaşayan noktasında yer alan Alexandra Cocktail Bar, konsepti, gurme menüsü ve iddialı kokteylleri ile Arnavutköy’ ün buluşma noktası!

Arnavutköy’ün yeni yıldızı Alexandra Cocktail Bar; Robin’s Kitchen şefi Bilal Mert’in danışmanlığında boğaz hattının sosyal karakterli, popüler çocuğu! Sıcak ve samimi bir atmosfer, ruha değen müzik, her biri zanaat eseri sosyal kokteyller, gurme atıştırmalıklar ve sürekli olarak yaşayan, nabzı atan, yaratıcı bir mekan...Enerji kaynağı ise boğaz havası. Alexandra Cocktail Bar’da yabancı yok, henüz tanışmadığınız insanlar var. Mahallenin yeni üyesi, onu farklı kılan müzik türü ve sosyal kokteylleri ve sabahın erken saatlerinde başlayan kahve servisi ile boğazda şahsına münhasır bir duruş sergiliyor.

Kokteyl Sanatı

“Üzerinize tam oturan, size özel hazırlanmış bir kokteyle ne dersiniz?” Alexandra’nın kokteyl menüsünde; yalın, sanatsal, yaratıcı ve zanaatkar kokteyllerle karşılaşmanız mümkün. Öyle ki kendinizi elinizde size özel hazırlanmış bir formül ile bulmanız an meselesi. Çünkü barın arkasında, duyulara odaklanmış zanaatkar bir ekip var.

Alexandra’nın sıra dışı kokteylleri, Yiğitcan & Onurcan Gençer kardeşlerin markası “TWINS COCKTAIL LAB”‘ın imzasını taşıyor. İkizlerin danışmanlığında hazırlanan kokteyl formüllerinin her biri size özel reçete niteliğinde! Barın arkasında ise World’s 50 Best Bars Academy’nin Türkiye den ilk ve tek üyesi , Tahona Society İstanbul Şampiyonu ve Dünya 4.uncusu Osman Fethi Baycan’nın yaratıcı kokteylleri mutlaka denenmeli . Keyifle hazırlanan kokteylleri ile özgün bir duruş sergileyen Alexandra’da; El Burro , Amor Duro ve Passiflora öne çıkan kokteyller arasında. Yiyecek tarafında ise bu tatlarla uyum sağlayan deniz mahsulü küçük atıştırmalıkların yıldızı parlıyor.

Müzikte Cesur Tavır

Alexandra’nın müzikleri Türkçe, İtalyanca Fransızca ve İngilizce klasiklerin buluşmasından oluşuyor. Gündüzleri birbirini takip eden Türkçe ve İtalyanca şarkılar, geceleri Türkçe editlerle devam ediyor. Mekanın her biri üzerinde çalışılan müzik listesi DJ Yakuza imzası taşıyor. Alexandra Cocktail Bar, müziğindeki cesur tavrının altına yaratıcı performanslarıyla kalın bir çizgi çekiyor. DJ ve kontrabas, DJ ve semi akustik caz gitar ya da saksafon ve keman ile caz dinletilerini kaçırmamak için Alexandra’yı günlük hayat rotanıza alın! Cuma - Cumartesi geceleri DJ performansı ile doyasıya kaliteli müzik sunan Alexandra Cocktail Bar, gece 03:00’e kadar açık.

Alexandra'nın Bilinmeyenleri

***Haftaiçi her gün saat 08:00 -02:00 saatlerinde servis veren mekan Cumartesi geceleri 03:00’e kadar Arnavutköy’ün en popüleri.
***Alexandra Cocktail Bar, sabahın erken saati itibariyle ilham veren kahve menüsü ve kahveye eşlik eden Kruvasan, Danish, Pain au Chocolate’ları denenmeye değer.

Adres

A: Arnavutköy Caddesi No : 50 Arnavutköy Mahallesi
Beşiktaş - İstanbul
T: +90 212 287 58 48
W: www.lacapriabosphorus.com

Hangi Mutfak :

Dünya mutfağı