Akmerkez Serafina'da %20'ye Varan İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %20 indirim

  • %10 İndirim Wings ve Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • %20 indirim Wings Black ve Wings Private asıl/ek kartlar geçerlidir
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Dünyaca ünlü restoran zincirlerinin şubeleriyle dolup taşan Etiler şu sıralar özgün bir İtalyan rahatlığını sergiliyor: Serafina.

New York’tan Dubai’ye gittiği her yerde Kuzey İtalya mutfağının o meşhur lezzetleriyle başınızın etrafında kuşları döndürmeyi başaran restoranın ortaya çıkış hikâyesi itiraf edelim leziz yemek kokularından da önce varıyor zihinlere. Hikâye, Serafina’nın yaratıcılarından Vittorio Assaf ve Fabio Granato’nun üstlerinde mayolarıyla küçük bir yelkenliyle beraber denizde kaybolup açlıkla mücadele ederken bu maceradan sağ çıkabilirlerse dünyanın en iyi pizza ve makarnasını yapan bir yer açmaya karar vermeleriyle başlamış. Fırtınalı yolculuktan sağ kurtulan ikilinin ilk yaptığı iş gerçekten de o yelkenlide hayalini kurdukları yemekleri pişirebilecekleri mekânı açmak olmuş.

İşte o günden beri Fabio’nun inşa ettiği pizza fırını ve Vittorio’nun İtalya mutfağındaki meziyetleri girdikleri her şehirde büyük bir ilgiyle karşılanmış. Üstelik yaşadıkları travma dolayısıyla pek uzak kaldıkları evlerini de bu yaratıya serpiştirmiş olacaklar ki restoran koltuklarına şöyle bir yayıldığınızda günün gnocchi di mama’sı size annenizin zeytinyağlı dolmasını unutturmak için türlü oyunlar oynayacak cinsten. Focaccia, penne, ravioli, ızgara somon ya da levrek tabaklarının da en az gnocchi kadar etkili olduğunu şimdiden söyleyelim.

 

Wingscard der ki:

Tüm "bir pizza kokusunun ardından süzülüp anılarını arayışa geçmek isteyenler" için...

Saman Alevli Bilgi:

Tatlıları hiç mi hiç hafife almayın; Limoncello Krem Brüle olsun, Madagaskar vanilya ve portakallı İtalyan kreması  Panna Cotta olsun denemeden ayrılmayın. Aman!

Adres

A: Etiler Nispetiye Cad. Akmerkez AVM Beşiktaş / İstanbul
T: +90 212 351 77 77

Hangi Mutfak :

Kuzey İtalya Mutfağı