WingsWings BlackWings PrivateWings BusinessWings Ek KartWings SanalkartWings Temassız

Wings Private

Kart özelliklerini öğrenmek için üzerine tıklayınız.

Mil Puan Kazanım

Wings Mil Programında Mil Puan kazanmak çok kolay

Wings’inizle yapacağınız 1,5 TL alışverişten 1 Mil Puan kazanırsınız. Örneğin; yurt içinde yapacağınız 150TL’lik bir alışverişten 100 Mil Puan kazanırsınız.

Ecza, İnşaat, Konut, Kuyum, Lastik, Sigorta, Telekom, Vergi, Belediye ve Harç, araç kiralama, satış, servis ve yedek parça,hava, yer ve yük nakliyecileri kurye Hizmetleri, motorlu yük taşıyıcıları ve nakliyeciler, diş hekimliği gereçleri, labaratuar, tıbbi, hastane teçhizat ve gereçleri, taşımacılık hizmetleri, toptancı mağazalar, bilgisayar bakım, tamir ve hizmetleri, bilgisayar network ve bilgi servisleri, bilgisayar yazılım mağazaları, bilgisayar donanım ve yazılım, tarım ürünleri depolama, dondurulmuş ürünler, ev eşyaları ve depolama, ekipman, alet, mobilya, cihaz kiralama ve leasing, kol saati, saat ve mücevher tamiri, tarım kooperatifleri, endüstiriyel gereçler ve diğer ticari faaliyetler sektörlerinde yapılan her 10 TL alışverişten her 1 Mil Puan kazanılabilir.

Yurt dışı alışverişlerinizde, yurt içine göre %25 daha fazla Mil Puan kazanırsınız. Örneğin; yurt dışında yapacağınız 150TL’lik bir alışverişten 125 Mil Puan kazanırsınız.

Axess üye işyerlerinde Mil Puan'la birlikte aynı anda chip-para da kazanırsınız. Mil Puan kazanımınız chip-para kazanımınızı etkilemez.

Sevdikleriniz için ek kart talebinde bulunarak ek kartınızla yapılan harcamalardan kazanılan Mil Puanları da kendi Mil Puan hesabınızda biriktirebilirsiniz. Böylece çok daha hızlı Mil Puan biriktirirsiniz.

Wings Mil Programı'nın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken harcamalarınızda Wings’inizi kullanmak ve Wings Mil Programı'nın farkını yaşamak.

Wings Private'ın size özel ayrıcalıkları

  • Yurt içinde ve yurt dışında, 200TL ve üzeri restoran harcamalarında %10 indirim ayrıcalığı
  • Mastercard'ın "Temassız Kart" özelliğiyle 350 TL'nin altındaki İşlemleri şifresiz yapabilme
  • Wings Globeshopper ile yurt dışında kolay alışveriş

Chip-para'lardan Mil Puan kazanımı

Wings’le yaptığınız alışverişlerden Mil Puan kazanırken, Axess Üye İşyerlerinden hem Mil Puan, hem chip-para kazanırsınız. Her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan'a Dönüşür, seyahatiniz için gerekli Mil Puan'ı daha hızlı biriktirirsiniz. Ek kartınızla yapılan harcamalardan kazanılan chip-paralar da her ay otomatik olarak Mil Puan'a dönüşür. Biriken chip-paralarınız Mil Puan'a çevrilirken 15 ile çarpılır.

Örneğin, bu ay 100 TL chip-para biriktirdiyseniz, Mil Puan'a dönüştüğünde 1500 Mil Puan olacaktır.

Mil Puan kampanyalarından kazanım

Kampanyalarımıza katılarak Wings ile yaptığınız harcamalardan mevcuttaki Mil Puan kazanımınıza ek olarak Ekstra Mil Puan kazanabilirsiniz. Güncel kampanyalarımız için kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilir veya tıklayabilirsiniz.

wings-private