WingsWings BlackWings PrivateWings BusinessWings Ek KartWings SanalkartWings Temassız

Wings Business

Kart özelliklerini öğrenmek için üzerine tıklayınız.

Düzenli ve Anlık EFT/Havale Talimatı

Wings Business ile Düzenli veya Anlık EFT/Havale talimatı verebilirsiniz. 

Artık işyeri kirası, aidat gibi birçok ödemenizi Wings Business ile yapabilirsiniz.Wings Business ödemelerinizi sizin için yapar, vereceğiniz düzenli ödeme talimatı ile takip eder.

Hemen size en yakın Akbank Şubesi’ne giderek ya da 444 25 25’i arayarak, Wings Business ile Düzenli veya Anlık EFT talimatı verebilirsiniz.
  
Kredi kartından yapılan anlık ve talimatlı EFT ve Havale işlemlerinde, transfer yapılan tutarın KKDF ve BSMV hariç %1,00’i kadar işlem ücreti ve kanal/tutar bazlı değişen EFT/Havale masrafı tahsil edilir. Ek olarak, kredi kartından anlık yapılan EFT/Havale işlemlerinde, Banka’nın Nakit Avans için belirlediği akdi faiz de alınır. Faiz, işlemin gerçekleştiği günden itibaren hesaplanır.
**Kredi kartı limitinin %100’ü kadar EFT işlemi yapılabilir.

 

EFT ücreti, işlem tutarının 1.000 TL ve altında olması hâlinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemlerde 1,14 TL’yi, ATM’den yapılan işlemlerde 2,29 TL’yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5,73 TL’yi geçemez. Bu tutar, 1.000 TL ile 50.000 TL arasında olması hâlinde bu sınırlar sırasıyla 2,29 TL, 5,73 TL ve 11,46 TL olarak, işlem tutarının 50.000 TL üzerinde olması durumunda ise 28,65 TL, 57,30 TL ve 114,60 TL olarak uygulanır. EFT sisteminin resmi kapanış saatinden en erken 90 dakika önce olmak kaydıyla kuruluş ile finansal tüketici arasındaki sözleşmede geç işlemler olarak belirlenen EFT işlemlerinde anılan sınırlar yüzde elli artırımlı olarak uygulanır. Havale işlemlerinde ise uygulanacak azami ücretler EFT işlemleri için belirtilen ayrımlara tabi olarak ilgili ücretlerin yarısı oranında uygulanır.

Kredi kartından yapılan EFT/Havale işlemleri için Taksit İste ve Erteleme İste yapılamamaktadır.

 
wings-business