Wings'e Özel Vestel'de Vade Farksız 2-14 Taksitte +4 Taksit

Wings'e Özel Vestel'de Vade Farksız 2-14 Taksitte +4 Taksit

31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil Vestel bayisi Axess üye işyerlerinde, vade farksız 200 TL ve üzeri 2-14 taksitli işlemler için +4 taksit ayrıcalığı.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya 1 Ekim-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Vestel bayisi Axess üye işyeri satış noktalarında, 200 TL ve üzeri vade farksız 2-14 taksitli işlemler için +4 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,20 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.