Wings'e Özel Tekin Acar Cosmetics'te 50 TL Chip-Para ve %25 İndirim Ayrıcalığı

Wings'e Özel Tekin Acar Cosmetics'te 50 TL Chip-Para ve %25 İndirim Ayrıcalığı
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 28 Ekim – 10 Kasım 2016 tarihleri arasında Tekin Acar Cosmetics mağazaları ve www.tekinacar.com.tr‘den tek seferde yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Chip-Para ve tüm ürünlerde geçerli %25 indirim. İndirim kodu: 4FEB026E

Kazanılacak Chip-Paralar 30 Kasım 2016 tarihine kadar Tekin Acar Cosmetics mağazalarında kullanılacaktır.

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 28 Ekim – 10 Kasım 2016 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri tek seferde yapılacak işlemlerde geçerli olup, kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 50 TL olacaktır.
  • Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimden faydalanmak için mağaza ve web site üzerinden yapılacak alışveriş esnasında 4FEB026E indirim kodununun kullanılması gerekmektedir.
  • Kampanyalı ürünlerde indirim geçerli değildir. Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo, Bank’O Card Axess.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıtılacak ve Tekin Acar Cosmetics'te kullanılabilecektir. Chip-para geçerlilik tarihi 30 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo. Neo kartlar kampanyadan sadece Tekin Acar Cosmetics'te faydalanabilirler. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan chip-paralar Tekin Acar mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.