Wings'e Özel Tatilsepeti.com'da 150 TL İndirim

Wings'e Özel Tatilsepeti.com'da 150 TL İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings'e özel 4-30 Kasım 2020 tarihlerinde Tatilsepeti.com’dan seçili ürünlerde tek seferde yapacağınız ilk 2.000 TL ve üzeri harcamanıza 150 TL indirim ayrıcalığı.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Axess Mobil'i İndir

 

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında Wings’e özel 4 – 30 Kasım 2020 tarihlerinde Tatilsepeti.com’dan seçili ürünlerde tek seferde yapılacak ilk 2.000 TL ve üzeri harcamaya 150 TL indirim imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanyaya, yurt içi – yurt dışı oteller ve turlar, Kıbrıs ve gemi turları rezervasyonları dahil olup, Varınca para uygulaması ve tur paketi dışındaki yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları dahil değildir.
 • Hak edilen indirim tutarı harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
 • Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Akbank Banka kartı, Neo, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 150 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyada indirim kazanan rezervasyonun iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine borç kaydedilir.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve TATİLSEPETİ.COM kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."