Wings'e Özel SEA LIFE Davetiyesi Hediye

Wings'e  Özel SEA LIFE Davetiyesi Hediye

Axess Mobil’e özel 16 Mart - 16 Kasım 2020 tarihleri arasında Forum İstanbul - SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • Wings’e özel 16 Mart – 16 Kasım 2020 tarihleri arasında Axess Mobil’den alacağınız promosyon kodu ile Forum İstanbul-SEA LIFE İstanbul iki kişilik davetiyesi hediye olarak sunulmaktadır.
  • Sealife davetiyenizi Forum İstanbul alışveriş merkezi 1. katta bulunan danışma noktasından Axess Mobil’den aldığınız promosyon kodunu göstererek teslim alabilirsiniz. Bir kod ile 2 adet SEA LIFE İstanbul davetiyesi alınabilir. Davetiye iki kişi için geçerli olup, bir kez kullanılabilir. Bir müşteri Axess Mobil’den bir kez kod alabilecektir. Kampanya yalnızca giriş biletlerinde geçerlidir.
  • Davetiyelerin son kullanım tarihi 26.12.2020’dir. Davetiyenin mali değeri yoktur, satılamaz, nakde çevrilemez. Davetiye, diğer indirim, kampanya, özel fiyat ve online biletlerle birleştirilemez. Okul ziyaretlerinde kullanılamaz. Kampanya bayram ve sömestr tatillerinde geçerli değildir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. ve İstanbul Sualtı Dünyası Tur. Tic. A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.