Wings'e Özel Papa Johns Online Siparişinizde %15 İndirim

Wings'e Özel Papa Johns Online Siparişinizde %15 İndirim

30 Kasım tarihine kadar www.papajohns.com.tr ya da Papa John’s çağrı merkezi üzerinden yapacağınız siparişlerinizde %15 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel 12 Ekim – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında www.papajohns.com.tr ya da Papa Johns çağrı merkezi üzerinden vereceğiniz siparişlerde %15 indirim sunulmaktadır.
  • %15 indirim tüm ürünlerde geçerlidir. Toplam satış bedeli üzerinden indirim yapılacaktır. Başka kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında indirim kod ile alışveriş esnasında firma tarafından uygulanmaktadır. Online siparişlerde kampanya kodunuzu satın alma aşamasında, sepeti onayladıktan ve adres seçiminden sonra “kupon kodu ve indirimler” başlığı altındaki “kampanya seçimi” bölümünde ‘Akbank’ ı seçerek yanındaki kupon kodu alanına girebilirsiniz Çağrı merkezinden vereceğiniz siparişlerde ise sipariş öncesi ‘kampanya kodunuzu’ söylemeniz yeterlidir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan promosyon kodu sadece 1 kez kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Akbank T.A.Ş. ve Papa John’s kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.