Wings'e Özel Network'te 50 TL Chip-Para

Wings'e Özel Network'te 50 TL Chip-Para
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings'e özel 20 Ağustos – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında Network’te 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL Chip-para.

Üstelik 6 taksit ayrıcalığıyla.

Kazanılan chip-paralar 30 Eylül 2016 tarihine kadar Network mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • 20 Ağustos – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında Network mağazaları ve www.network.com.tr ’de tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 50 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Network mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 30 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 50 TL chip-para kazanabilir.
  • 1 Temmuz 2016 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Network mağazaları ve www.network.com.tr ‘de 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, Tekstil ve ayakkabı sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez.