Wings’e Özel Moov By Garenta‘da % 10 İndirim

Wings’e Özel Moov By Garenta‘da % 10 İndirim

Wings’e özel 31 Aralık 2020'ye kadar Moov By Garenta‘dan yapacağınız araç kiralama harcamalarında % 10 indirim.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında Wings'e özel 1 Ağustos – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Moov By Garenta‘dan yapacağınız araç kiralama harcamalarında % 10 indirim sunulmaktadır.
 • Kampanya MOOV by Garenta tarafından sunulan tüm araç kiralamalarında geçerlidir.
 • İndirim kampanyası firma tarafından işlem anında uygulanmaktadır
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez. Araç kiralamalarında Moov By Garenta genel kiralama koşulları geçerlidir.
 • Kredi kartının kiralayan kişi adına olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Neo ve Akbank Banka kartı ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Çelik Motor Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.