Wings'e Özel Logiscool'da %20 İndirim

Wings'e Özel Logiscool'da %20 İndirim

Wings’e özel Uluslararası Kodlama ve Robotik Kursu Logiscool’da 1 saat kodlama dersi ücretsiz, üstelik tüm kurs kayıtlarında %20 indirim ve 6 taksit ayrıcalığıyla.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında, 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında 6-18 yaş arası katılımcılar için Logiscool Uluslararası Kodlama Kursu tüm online kurs kayıtlarında %20 indirim ve 6 taksit sunulmaktadır.
  • Logiscool ile tanışmanız için 1 saatte çocukların bir oyun tasarlayabileceği Axess’e özel ücretsiz 1 saatlik kodlama dersi hediye olarak sunulmaktadır. Hediye 1 saatlik kodlama dersinde herhangi bir kayıt koşulu aranmamaktadır. Kontenjan sınırlı sayıdadır.
  • Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Logiscool ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz deneme dersine kayıt için 0216 999 87 27 numaralı telefondan ya da hello.akasya@logiscool.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. Logiscool ile ilgili bilgilere https://www.logiscool.com/tr-tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve LOGISCOOL kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.