Wings’e Özel EnglishNinjas.com'da %50 İndirim

Wings’e Özel EnglishNinjas.com'da %50 İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Anadili İngilizce olan eğitmenler ile günün istediğiniz saati canlı ve görüntülü konuşma imkanı.

1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında EnglishNinjas.com sitesinden veya iOS & Android uygulamalarından satın alacağınız İngilizce konuşma paketlerinde Wings’e özel %50 indirim ayrıcalığı yaşayın.

Kampanyadan yararlanmak için ödemeyi Wings kartınızla yapmanız yeterlidir.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 01-31 Aralık 2016 tarihleri arasında EnglishNinjas.com sitesi ve mobil uygulamasında yapılacak işlemlerde %50 indirim yapılacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo, Bank’o Card Axess ve sanal kartları yararlanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için EnglishNinjas ödeme sayfasında belirtilen bu kartlar ile ödeme yapmanız yeterlidir. İndirim anında yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.