Wings'e Özel dr.com.tr'de 20 TL İndirim

Wings'e Özel dr.com.tr'de 20 TL İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 22 Ekim - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında dr.com.tr'de 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim hediye.

Üstelik 7 taksitle.

Kampanya indirim kodu: AKBANK20


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 22 Ekim - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında dr.com.tr'den yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim sunulmaktadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Kampanya cep telefonu ve hediye kartı hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için AKBANK20 kodunun ödeme adımında ""indirim kuponu kullan"" alanına eklenmesi gerekmektedir. İndirim kodu para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. Kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim kampanyası firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Wings’e özel 1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında D&R mağazaları ve www.dr.com.tr ‘de alt limitsiz vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 ve 7 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,20 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.