Wings'e özel Dinlebi'de İlk 30 Gün Ücretsiz, 30 Gün Sonunda %20 İndirimli Paketler

Wings'e özel Dinlebi'de İlk 30 Gün Ücretsiz, 30 Gün Sonunda %20 İndirimli Paketler
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

31 Aralık'a kadar Dinlebi'de ilk 30 gün ücretsiz kullanım, 30 gün sonunda %20 indirimli paketler sizi bekliyor.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 15 Kasım-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Dinlebi.com.tr’de ve Dinlebi uygulamasında ilk 30 gün ücretsiz, 30 gün sonunda %20 indirimli paketler sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Axess Mobil üzerinden alınan promosyon kodunun Dinlebi.com.tr’de veya Dinlebi uygulamasında girilmesi gerekmektedir. Ardından 30 gün ücretsiz kullanım sağlanabilir. Kayıt adımında bir sorunla karşılaşılması durumunda destek@dinlebi.com.tr ile iletişime geçilebilir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, Bank’O Card Axess ve bu kartlara bağlı ek kart ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • 30 günlük ücretsiz kullanım bitiminde Dinlebi.com.tr’de ve Dinlebi uygulaması içinde %20 indirimli paketler gösteriliyor olacaktır.
  • • %20 indirimli paketler, Tekli Paket (Tek kullanıcı, sınırsız dinleme) ve Beraber Paketi ( Üç Kullanıcı, sınırsız dinleme) için geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.