Wings'e Özel SO CHIC'te %25 İndirim

Wings'e Özel SO CHIC'te %25 İndirim

Wings’e özel 1 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında SO CHIC mağazalarında ve sochic.com.tr’de %25 indirim fırsatı sizi bekliyor!

Kampanya indirim kodu: AKBANK25


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel 1 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında SO CHIC mağazalarında ve www.sochic.com.tr’de %25 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için ödeme esnasında AKBANK25 kodunun mağazadaki görevliye belirtilmesi veya web sitesinde ilgili alana eklenmesi gerekmektedir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya, indirimli ürünlerde ve Gold Collection’da geçerli değildir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Axess Öğrenci asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve SO CHIC kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

"