Wings ile Opet Fuchs'ta +2 Taksit

Wings ile Opet Fuchs'ta +2 Taksit
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings ile Opet Fuchs'tan yapacağınız vade farksız 8 taksitli harcamalarınızda +2 taksit fırsatı!

 Kampanya Detayları;

  • Wings ile 15 Ekim-30 Kasım 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Opet Fuchs bayilerinde Opet Fuchs sanal POS’u üzerinden yapacağınız vade farksız 8 taksitli harcamalarınızda +2 taksit sunulmaktadır.
  • Axess, Wings, Free ve Ticari kartlar artı taksit uygulamasına dahildir. Bank’O Card Axess artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyada artı taksit imkanı; yalnızca 8 taksitli harcamalarda +2 taksit olarak geçerlidir.
  • Bank’o Card Axess ile azami 3 taksit yapılmaktadır.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti kart sahibine işlem başına 3,2 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar." .