Wings Sahiplerine Özel 2 Taksit Ayrıcalığı!

Wings Sahiplerine Özel 2 Taksit Ayrıcalığı!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

19-28 Şubat 2021 tarihlerinde 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz 2 taksitte geri ödeyin! Son gün: 28 Şubat.

Katılmak için Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayın!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 19-28 Şubat 2021 tarihleri arasında müşterilerimize kampanya kapsamında yapacağı 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinde faizsiz ve ücretsiz 2 taksit fırsatı verilecektir.
  • Katılmak için Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklaması gerekmektedir.
  • Kampanyadan bireysel Axess ve Wings kredi kartlarınız, ek kartlarınız ve sanal kartlarınızla faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyaya Ticari kartlar, Free ve Bank'O Card Axess dahil değildir.
  • Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.