Wings'e Özel Loaverde.com'da 400 TL ve Üzeri Alışverişinizde 60 TL İndirim!

Wings'e Özel Loaverde.com'da 400 TL ve Üzeri Alışverişinizde 60 TL İndirim!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Kampanya 15 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Juzdan'dan Katıl

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 15 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.loaverde.com’dan seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte 60 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Juzdan'dan üzerinden alınan promosyon kodunun www.loaverde.com’da ürün sepete eklendikten sonra kod alanına girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • İndirim kodu kampanya bitiş tarihi olan 15 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve LoaVerde kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.