Wings'e Özel Hummel'da 60 TL Chip-Para!

Wings'e Özel Hummel'da 100 TL Chip-Para!

Wings’e özel 14 - 30 Haziran tarihleri arasında Hummel mağazalarında 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para hediye! Üstelik 4 taksitle.

Kazanılan chip-paralar 15 Temmuz 2021 tarihine kadar Hummel mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "HUMMEL" yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 14-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Hummel mağazalarından tek seferde yapacağınız ilk 600 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Temmuz 2022 tarihine kadar Hummel mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Juzdan veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Juzdan’da kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""HUMMEL"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Wings'e özel 31 Aralık 2022 tarihine kadar Hummel mağazalarında alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit ile 4 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.