Wings’e Özel Enterprise’da Araç Kiralamada % 30 İndirim!

Wings’e Özel Enterprise’da Araç Kiralamada % 30 İndirim!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 31 Aralık 2021'ye kadar Enterprise.com.tr ’den yapacağınız araç kiralama harcamalarında %30 indirim fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında Wings'e özel Enterprise.com.tr 'de 31 Aralık 2021‘e kadar %30 indirim sunulmaktadır.
 • Kampanya www.enterprise.com.tr/kampanyalar/axess-sahiplerine-ozel-indirim bölümünden tüm Enterprise ofisleri için yapılan online işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya bütün araç grupları için geçerlidir. Kampanya Enterprise filo imkânları ile sınırlıdır.
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez. Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.
 • Kredi kartının kiralayan kişi adına olması gerekmektedir.
 • İndirim kampanyası firma tarafından işlem anında uygulanmaktadır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Akbank kart ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.