Wings Business’a özel market ve gıdada ücretsiz 3 taksit

Wings Business’a özel market ve gıdada ücretsiz 3 taksit
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings Business kartınızla market veya gıda sektörlerinden tek seferde yapacağınız 500 TL-10.000 TL arası peşin alışverişlerde faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı!Son gün: 11 Aralık Kampanyadan yararlanmak için Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayın!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları.

  • Kampanya kapsamında 12 Kasım-11 Aralık 2020 tarihleri arasında ticari kartınızla market veya gıda sektörlerinden tek seferde yapacağınız 500 TL - 10.000 TL arası peşin alışverişlerinizde faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulmaktadır.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından GIDA yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Axess Business, Wings Business ve Axess Kobi kredi kartları ile bu kartlara bağlı sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler, tüm operatörler tarafından ücretlendirilir.
  • Axess Mobil uygulamasından sadece şahıs şirketi sahipleri katılabilir. Tüzel müşterilerin ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için; firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.