Vivense’de %10 İndirim Üstelik Şimdi Al Şubat’ta Öde!

Vivense’de %10 İndirim Üstelik Şimdi Al Şubat’ta Öde!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Vivense’de 1 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında %10 indirim ve 3 taksit taksitli alışverişlerinizde 2 ay erteleme fırsatı!

İndirim kampanyasından faydalanmak için kampanya kodu: Axess10

Kampanya detayları:

  • 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Vivense mağazaları ve www.vivense.com ‘dan yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde, 2 ay erteleme imkanı sunulmaktadır. Kampanya şartlarını sağlayan 3 taksitli alışverişlerin ilk ödemesi Şubat ayında başlatılacaktır. Taksit sayısı ve tutarında bir değişiklik olmayacaktır.
  • %10 indirim kampanyası Vivense tarafından işlem anından uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için 'Axess10' kampanya indirim kodunun mağazalarda ödemeden hemen önce belirtilmesi , www.vivense.com. ‘da ise ödemeden önce kampanya kodu alanına girilmesi gerekmektedir. İndirimli tutar, ödeme sayfasında Akbank kartları ile işlem yaparken görüntülenecektir. İndirim görüntülendikten sonra sonra ödeme onaylanmalıdır. İndirim kampanyası Vivense’nin başka kampanyaları ile birleştirilemez. Sarı etiketli/fiyatlı ürünler dışındaki tüm ürünlerde indirim geçerlidir.
  • %10 indirim kampanyasına Axess, Wings, Free, Ticari Kartlar, Neo ve Akbank Kartlar, bu kartların ek ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Taksitli alışverişlerde 3 taksit dışındaki, 2,4,5,6,7,8 ve 9 taksitli işlemlerde ise artı 3 taksit kampanyası uygulanacaktır.
  • Erteleme ve artı taksit kampanyalarına Axess, Free, Wings, Ticari kredi kartları ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess, Akbank Kart ve Neo dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,60 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess erteleme ve artı taksit kampanyasına dahil değildir ve Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Vivense kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.