Türkiye’nin ilk Cebe İnen Kredi Kartına Özel Trendyol'da 100 TL Chip-Para

Türkiye’nin ilk Cebe İnen Kredi Kartına Özel Trendyol'da 100 TL Chip-Para
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Cebe inen ilk kredi kartına sahip Akbanklılara Trendyol’dan yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerine 100 TL kaybolmayan chip-para hediye.

Kampanyaya katılmak için harcamadan önce Axess Mobil ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Wings’e başvuranlar, kartlarını kurye beklemeden kullanmaya başlıyor. Axess Mobil’den ulaştıkları kart bilgisi ile hem internet alışverişlerini, hem de mobil ödeme ile mağaza içi alışverişlerini anında yapmaya başlıyor. Adreslerine giden kartta ise kart numarası yazmıyor. Siz de uçtan uca dijital bu deneyim için Axess Mobil’in güncel versiyonunu indirip, Axess Mobil’e Akbank Şifre’nizle giriş yaparak hemen başvurun.
Axess Mobil'den Hemen Başvur

Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında 17-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, cebe inen, anında dijital kullanım özelliği olan Axess ve Wings kartlar ile Trendyol’dan tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL chip-para sunulacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Anında dijital kullanım özelliği olan Axess/Wings karta Axess Mobil, Akbank Mobil, Akbank İnternet, axess.com.tr, akbank.com, wingscard.com.tr kanallarından başvurulabilir; başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilmelidir.
  • Başvurusu onaylanan Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, kartlarını internet alışverişine açarak anında internet harcaması yapabilir.
  • Kampanyadan 17 Aralık 2020 tarihi öncesi anında dijital kullanım özelliği olan Axess ve Wings kart sahipleri de faydalanabilir.
  • Kampanyaya, anında dijital kullanım özelliği olmayan bireysel kartlar, Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart dâhil değildir.
  • Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.