Ödemeni Hopi’ne Eklediğin Wings’inle Yap 25 Paracık Daha Kazan

Ödemeni Hopi’ne Eklediğin Wings’inle Yap 25 Paracık Daha Kazan
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Hopi'ye eklediğiniz Wingscard ile yapılacak mobil ödemelerde Wings'e özel ilave 25 Paracık hediye.

Kampanya detayları:

  • Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında geçerlidir.
  • 23 Mart – 10 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanyaya uygun harcama, Wingscard Hopi’ye tanımlanıp mobil ödeme ile yapılırsa firma Hopi Paracık kampanyalarına ilave 25 Paracık daha kazanılır. İlave 25 Paracık kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’ın eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
  • Kampanyalar mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait magazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Aynı kart ile yapılacak ilk işlem kampanyadan faydalabilecektir.
  • Her firma kampanyasından kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir. Kampanyalar firmaların devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Neo ve ticari kartlar dahildir. Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Son kullanma tarihi 03/27 ve sonrası olan kredi kartları mobil ödeme için Hopi’ye tanımlanamamaktadır.

Firma Hopi kampanyaları: 

Boyner Kampanyası

Beymen Kampanyası

Beymen Club kampanyası

Wepublic Kampanyası

Network kampanyası

Divarese Kampanyası

Que Kampanyası

Beymen Business kampanyası

Altınyıldız Classics kampanyası

  • Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Beymen Mağazacılık A.Ş., Anka Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.