Metro Marketler’de 6 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı!

Metro Marketler’de 6 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı!

31 Ekim'e kadar kampanyaya dahil Metro Market mağazalarında yapacağınız vade farksız 5 taksitli gıda dışı ürün alışverişlerinizde +1 taksit!


Axess Mobil'i İndir

 

 

Kampanya detayları:

  • Kampanya 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında kadar kampanyaya dahil Metro Market mağazalarında yapacağınız vade farksız 5 taksitli gıda dışı ürün alışverişlerinizde artı 1 taksit imkanı sunmaktadır.
  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 6 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess , Wings, Free ile bu kartların ek kartları, sanal kartları ve ticari kartlar dahil, Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,60 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.