Wings Business’a Özel Metro Marketler'de 4 Aya Varan Vade ve 1 Ay Erteleme

Wings Business’a Özel Metro Marketler'de 4 Aya Varan Vade ve 1 Ay Erteleme

31 Ekim 2020'ye kadar kampanyaya dahil Metro Market mağazalarında yapacağınız vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +1 taksit ve 1 ay erteleme ayrıcalığı.

Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya 31 Ekim kadar kampanyaya dahil Metro Toptancı Market mağazalarında yapacağınız vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde artı 1 taksit ve 1 ay erteleme imkanı sunmaktadır.
  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 4 taksit ile sınırlıdır. En fazla 1 ay erteleme sağlanır.
  • Kampanyaya Ticari kartlar dahildir. Bireysel kartlar, Akbank Kart (debit) ve Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına *3,20 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.