Meditopia'da 12 Aylık Premium Üyeliklerde %20 İndirim!

Meditopia'da 12 Aylık Premium Üyeliklerde %20 İndirim!

Kampanya 18 Ağustos - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 18 Ağustos-30 Eylül 2021 tarihleri arasında Meditopia’da 12 aylık premium üyeliklerde %20 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya https://offers.meditopia.com/axess/?utm_source=partnership&utm_medium=website&utm_campaign=axess linki üzerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir. Mobil uygulama üzerinden alınan üyeliklerde indirim uygulanmaz.
  • Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • %20 indirim sadece Meditopia’da 12 aylık Premium üyeliklerde geçerli olup toplam indirim tutarıdır.
  • Meditopia tüm kullanıcılarına 7 gün ücretsiz deneme süresi vermektedir. İlk 7 gün içinde iptal edilen üyelikler için herhangi bir ücret tahsil edilmez. 7 günün sonunda iptal edilmeyen aboneliklerin ücreti otomatik olarak çekilir. 7 günün sonunda iptal edilmeyen abonelikler için herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Meditopia kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.