Macroonline’da Masterpass ile 60 TL indirim

Macroonline’da Masterpass ile 60 TL indirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel 17 Aralık 2020 – 17 Ocak 2021 tarihleri arasında Masterpass ile Macrocenter mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri harcamaya 60 TL indirim.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 17 Aralık 2020 – 17 Ocak 2021 tarihleri arasında, Macrocenter Mobil uygulamasından ya da www.macrocenter.com.tr ‘den, Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartınız ile yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 60 TL indirim sunulmaktadır.
  • İndirim, Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartı ile 400 TL ve üzeri ilk alışverişte, sepette anında uygulanacaktır.
  • Axess, Wings, Free ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart (debit) ve Bank O’Card Axess dahil değildir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • • İndirim kampanyası, Masterpass uygulamasına kayıtlı Akbank kredi kartı ile sadece www.macrocenter.com.tr ya da Macrocenter mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Mağaza ya da kapıda ödeme kampanya kapsamında değildir. Her müşteri asıl veya ek kartları ile toplamda bir defa faydalanabilir.
  • Kampanya elektronik kategorisinde geçerli değildir. Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Macrocenter kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.