Dyson'da 2-10 Taksitte +2 Taksit ve 2-8 Taksitte 2 Ay Erteleme!

Dyson'da 2-10 Taksitte +2 Taksit ve 2-8 Taksitte 2 Ay Erteleme!

25 Mayıs’a kadar kampanyaya dahil Dyson bayisi Axess üye işyerlerinde, vade farksız 200 TL ve üzeri 2-10 arası taksitli işlemler için +2 taksit ve 2-8 arası taksitli işlemler için 2 ay erteleme!

Kampanya detayları:

  • 26 Nisan-25 Mayıs 2021 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Dyson mağazalarında, 200 TL ve üzeri vade farksız 2-10 arası taksitli işlemlerde + 2 taksit ve 200 TL ve üzeri vade farksız 2-8 arası taksitli işlemlerde 2 ay erteleme şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahil değildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.