Wings'le D’S Damat Mağazalarında 100 TL İndirim!

Wings'le D’S Damat Mağazalarında 100 TL İndirim!

Wings'le D'S damat mağazalarında 2021 Yaz sezonunda %20 indirime ek 500 TL alışverişinizde 100 TL indirim sizi bekliyor! Üstelik Wings'e özel 6 taksitle!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • D’S damat Mağazaları’nda 22 Mart-30 Eylül 2021 tarihleri arasında 2021 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerinde %20 indirime ek, o anki satış fiyatlarından yapılacak her 500 TL alışverişte 100 TL indirim uygulanır.%20 indirime smokin ve aksesuar grubu ürünler dahil değildir. Outlet grubu ürünler ve kolonya hariçtir. D’S kart, diğer kampanya, indirim ve çeklerle birleştirilemez. D’S damat kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
  • Bank’O Card Axess dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.