CarrefourSA’da Tv Alışverişlerinize Özel 100 TL Chip-Para!

CarrefourSA’da Tv Alışverişlerinize Özel 100 TL Chip-Para!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

19-28 Şubat tarihleri arasında kampanyaya dahil CarrefourSA mağazalarında, kampanyaya dahil TV modellerinde Axess'e özel 100 TL chip-para!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 19-28 Şubat tarihleri arasında kampanyaya dahil CarrefourSA mağazalarından yapılacak, kampanyaya dahil 1.299 TL ve üzeri TV alımlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya dahil olan 1.299 TL ve üzeri TV ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak ve kampanyaya özel Akbank Axess Pos terminalinden yapılması gereklidir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz
  • Chip-para kampanyası seçili ürün stokları ile sınırlıdır.
  • Axess, Wings, Free kartlar, Akbank kart ve bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess, Ticari kartlar ve sanal kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır
  • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların kampanyaya özel Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Sanal postan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.