Boyner'de Seçili Ürünlerde Her 2.Ürüne %20 İndirim!

Boyner'de Seçili Ürünlerde Her 2.Ürüne %20 İndirim!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

23-27 Haziran tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarından ve Boyner.com.tr'den yapacağınız her 2.ürüne %20 indirim fırsatı!

Kampanya detayları:

 • 23-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarında Boyner.com.tr'de Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks, Barbie ve Sweaters markalarından yapılacak 2 adet ve üzeri alışverişlerde her 2.ürüne %20 indirim uygulanacaktır.
 • İndirim, her 2.üründe düşük fiyatlı ürüne uygulanır.
 • Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar ve diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Boyner.com.tr'den yapılan alışverişlerde BNK20 kodunun sepette uygulanmalıdır.
 • Kampanya kodu diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Wings'e özel 31 Aralık 2022 tarihine kadar Boyner/YKM mağazalarında ve Boyner.com.tr'de alt limitsiz vade farksız 6 aya varan taksitsunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • İndirim kasada veya sepette alışveriş sırasında işlem anında uygulanır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi veya tamamının iade edilmesi durumunda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleşir
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri mağazalarının fiziki POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.