Bayrama Özel Swissôtel’de Harika Bir Tatil Sizi Bekliyor

Bayrama Özel Swissôtel’de Harika Bir Tatil Sizi Bekliyor
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Bayrama özel 19-27 Eylül 2015 tarihleri arasında, otel konaklamanızı Wings ile ödeyin aşağıda bilgileri bulunan Swissôtel Berlin; Swissôtel Métropole Geneva; Swissôtel Dresden Am Schloss; Swissôtel Büyük Efes, Izmir; Swissôtel Tallinn, Estonia; Swissôtel Krasnye Holmy, Moscow otellerinde yapacağınız konaklamalarda 4 gece kal 3 gece öde ayrıcalığını yaşayın.

Kampanya detayları:

  • Kampanya Swissôtel Berlin; Swissôtel Métropole Geneva; Swissôtel Dresden Am Schloss; Swissôtel Büyük Efes, Izmir; Swissôtel Tallinn, Estonia; Swissôtel Krasnye Holmy, Moscow otellerinde geçerli olup, müsaitlik durumuna göre yararlanılabilir. Oteller hakkında daha detaylı bilgiye Wings Sytle sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
  • 17 Eylül 2015 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Rezervasyon sırasında otele “Wings” ile ödeme yapılacağının belirtilmesi, check-in sırasında gösterilmesi ve ödemenin Wings ile yapılması gereklidir.
  • Rezervasyon sırasında oteli arayarak veya otelin web sayfasından bu promosyona özel kod (PABK) ile reservasyon yapmanızı, check in sırasında Wings kartınızı göstermenizi ve ödemenizi Wings kart ile yapmanızı önemle hatırlatırız.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.