Altınyıldız Classics'de İlave %10 İndirim!

Altınyıldız Classics'de İlave %10 İndirim!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

3-11 Ağustos 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız 250TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm indirim ve kampanyalara ek %10 indirim!

Kampanya detayları:

  • 3-11 Ağustos 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize tüm indirim ve kampanyalara ilave %10 indirim firma tarafından alışveriş sıranda kasa uygulanmaktadır.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi veya tamamının iade edilmesi durumunda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleşir
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri mağazalarının fiziki POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanya sadece Altınyıldız Classics mağazalarında geçerli olup, www.altinyildizclassics.com.tr'den yapılacak alımlarda geçerli değildir.
  • Kampanya sezon veya outlet tüm mağazalarda ve eski veya yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
  • Bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.